Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Informacje dla rodziców

ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

PRZEPEŁNIONYCH WIARĄ I MIŁOŚCIĄ

W IMIENIU SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ

ŻYCZY

ALINA WITKOWKA
DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż zmianie uległa nazwa oraz adres siedziby naszej Fundacji z dotychczasowej „Familijny Poznań” na „Ogólnopolski Operator Oświaty”, co zostało potwierdzone w dniu
8 października 2019 r. wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego:

Decyzją Zarządu Ogólnopolskiego Operatora Oświaty dni 24 i 27 grudnia 2019 oraz 12 czerwca 2020 są dniami wolnymi

Przerwa wakacyjna w roku szkolnym 2019/20 przypada na miesiąc sierpień. W tym czasie przedszkole będzie nieczynne.

Ze względu na organizację przedszkola oraz prawidłowe naliczanie faktur, nieobecność dziecka prosimy zgłaszać wyłącznie poprzez wiadomość sms pod numer telefonu 533 335 390 dnia poprzedzającego nieobecność dziecka lub do godz. 7.15 dnia, w którym dziecko będzie nieobecne.

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne
Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole postanowiło nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolnego.Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stroniewww.bezpieczny.pl(zakładka Ubezpieczenia NNW dla Dzieci).

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic może samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/20178

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Tomasz KołowrotkiewiczTel:  533 670 281